Çiçek Örnekli Şal Örme Resimli ve Videolu Anlatımı

evde-kolay-cicek-ornekli-sal-yapimi

Bu yazımızda siz güzel hanımlara boyun örgü fuları, şal, boyun atkısı gibi kullanacağınız şahane bir örneğin tığla örme videosunu paylaşacağız. Paylaşacağım çalışma çiçek örnekli şal örme ile ilgili anlatımlı videolardan oluşmaktadır. Bu sayede sizde evde bu güzel çalışmanın nasıl yapıldığını kısa sürede öğrenebilir ve kendinize yada sevdiklerinize bu çiçek örnekli şal modelinden yapabilirsiniz.

Yapımı oldukça kolay olan bu modelin farklı çalışmalarını yine sitemizde yer alan şal modelleri kategorisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. Evde kolay yapılan çalışmaları ilerleyen günlerde yine sizlere paylaşmaya da devam edeceğim. Şal örnekleri ile ilgili de diğer videolarımızı ilerleyen zamanlarda sitemize ekleyeceğiz.

Çiçek Örnekli Şal Örgüleri

Zarif bir şekilde tığ işi ile örnekleri sizler için araştırdık ve aşağıda resimler halinde paylaştık. Hemen sonrasında ise yapılış videosu var. Çiçek motifli şal örneği olarak altta resimlerin dışında paylaştığımız öğretici videoları izleyin. Çünkü ben izleyerek bayağı bir aşama kayıt ettim.

Örgüleri video olarak izlediğinizde daha iyi kavrayabiliyorsunuz. Tekrar başa alarak çiçekli şal örgüsünün nasıl yapıldığını tecrübe etmiş oluyorsunuz. Yazılarımızda bazen videoları fazlaca paylaşmaya çalışıyoruz. Çünkü bu sayede farklı olan bir anlatımda gördüğünüz bir nokta size yön verebiliyor.

evde-kolay-cicek-ornekli-sal-yapimi
evde-kolay-cicek-ornekli-sal-yapimi

evde-kolay-cicek-ornekli-sal-yapimi2 evde-kolay-cicek-ornekli-sal-yapimi3

 

Sizinde böyle güzel çalışmalarınız varsa bize https://www.facebook.com/makalepark sayfasından gönderebilirsiniz. Gönderilerinizi dilerseniz sitemiz üzerinden satışa da sunabilirsiniz. Yaptıklarınızı merak ediyoruz. Bize ulaşmayı unutmayın.

châle fleuri – flowered shawl – geblümten Schal

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*