Çiçek Saksısından Tandır Fırını Yapımı – Resimli Anlatım

Çiçek Saksısından Tandır Fırını Yapımı – Resimli Anlatım

Değişik fikirler ve farklı projeleri sizlerin önüne getirmeye devam ediyorum. Bu yazımda sizlere lezzetli tandırlar yapabileceğiniz ve bu lezzeti kendi evinizde kendi tandır fırınınızda yapabilmenizi sağlayan güzel bir çalışma paylaşacağım. Resimli anlatımını paylaşacağım çiçek saksısından tandır fırını yapımı ile ilgili çalışmayı bahçesi müsait olan kişiler yapabilir.

Gerçekten zekice bir çalışma ve yapılabilir. Sizde bu tür saksılara sahipseniz hiç düşünmeden bu çalışmayı yapmalısınız. Çiçek saksısını tandır fırınına çeviren projeyi kim bulduysa gerçekten akıllıca bir proje olmuş. Benzer çalışmaları yine ilerleyen zamanda sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Resimli anlatımından yararlanarak sizde bu güzel ve muazzam çalışmayı pratik bir şekilde evinizin bahçesine veya balkonunuzda dahi yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

httpss://youtu.be/mfXXamj8lV4

 

httpss://youtu.be/9lEwA7f8HIY

source : https://www.goodshomedesign.com/how-to-make-a-diy-tandoor-oven-with-flower-pots/3/

einfache Tandoor-Ofen – simple tandoor oven – tandoor simples

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Çiçek Saksısından Tandır Fırını Yapımı – Resimli Anlatım için yorumda bulun

    Çiçek Saksısından Tandır Fırını Yapımı – Resimli Anlatım için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Çiçek Saksısından Tandır Fırını Yapımı – Resimli Anlatım için ilk yorumu yapabilirsin.