Çiçek Sepeti İş Başvurusu Nasıl Yapılır, Maaşı Ne Kadar?

Çiçek Sepeti İş Başvurusu Nasıl Yapılır, Maaşı Ne Kadar? – Çiçek sepeti 2006 yılında kurulmuştur ve günümüzde hızla artan iş potansiyeli ile beraber birçok insana iş imkânı sağlamaktadır. Ülkemizde e-ticaret sektörüne yeni bir bakış açısı getiren çiçek sepeti, sevdiklerine hediye yollamak isteyen kişiler için pratik bir uygulama haline gelmiştir. Ayrıca sadece çiçek değil ev &yaşam ürünleri, çikolata, kek türü, kozmetik, hediye setleri, takılar, aksesuar ve daha birçok kategori altında yüzbinlerce ürünü müşterilerine sağlamaktadır.

Yaklaşık olarak 10 bin tedarikçi ve binlerce çalışanı ile beraber işlerini halletmektedir. Çiçek Sepeti uygulaması üzerinden milyonlarca müşteri bu uygulama üzerinden alışveriş yaparak hediye etmek istediklerini direk olarak sevdiklerinin konumuna yollayabilmektedir. Gittikçe artan müşteri kalabalığı ile beraber bu alanda çalışmak isteyen kişiler Çiçek Sepeti iş başvurusu nasıl yapılır veya maaşı nedir gibi soruların cevabını aramaktadırlar.

Çiçek Sepeti İş Başvurusu Nasıl Yapılır

Çiçek Sepetinde çalışmak isteyen birçok kişi nasıl iş başvurusu yapacağını merak etmektedir. İş başvurusu yapmak isteyen kişiler öncelikli olarak Çiçek sepeti iş başvuru formu bulmaları gerekir. Linkedin sitesine üye olmanız ve bir CV ile bilgilerinizi oluşturmanız gerekmektedir.

Çiçek Sepeti İş Başvurusu Nasıl Yapılır, Maaşı Ne Kadar?
Çiçek Sepeti İş Başvurusu Nasıl Yapılır, Maaşı Ne Kadar?

 

CV içerisinde bilgileriniz, ne yapmak istediğiniz, nerede yaşadığınız, yaşınız, iş tecrübeleriniz gibi pek çok bilginin bulunması gerekir. Bu bilgiler ile beraber Çiçek Sepetinde çalışmak için başvuru yapabilirsiniz. Linkedin üzerinden çiçek sepeti başvurusu için izlemeniz gereken adımlar,

 • Bir Linkedin hesabı kurduktan sonra Çiçek Sepeti firmasının hesabını bulmanız gerekmektedir.
 • İş ilanları gör bölümüne tıklayın ve ilanları inceleyin.
 • Herhangi bir ilana tıkladıktan sonra sağ üst köşede yer alan ‘’Apply for this job’’ tıklayın.
 • Bilgilerinizi doğru bir şekilde doldurun ve sonra ‘’Sumbit Application’’ tıklayın.

Çiçek Sepeti İş Başvurusu Yöntemleri

Çiçek Sepeti üzerinde çalışmak istiyorsanız Çiçek sepeti iş ilanları konusunda kariyer.net üzerinden de iş ilanı yakaladığınız anda rahatlıkla başvuru yapabilirsiniz. Kariyer sitesi üzerinden Çiçek Sepeti güncel olarak iş ilanlarını yayınlamaktadır ve güncel takip ederek ilanlarına ulaşabilirsiniz. Çiçek Sepeti ilanlarına kariyer.net üzerinden başvurmak istiyorsanız izlemeniz gereken adımlar şu şekildedir,

 • Kariyer.net sitesine girdikten sonra kayıt olarak CV hazırlayın.
 • Çiçek Sepeti firma profiline girdikten sonra başvurmak istediğiniz alana başvurun.
 • Karşınıza çıkan soruları yanıtlayın ve başvur butonuna basın.

Çiçek Sepeti Başvuru Formu Nasıl Doldurulur?

Eğer bir mağazaya sahipseniz ve e-ticaret alanının bir parçası olmak istiyorsanız ürünlerinizi Çiçek Sepeti üzerinden satışa çıkartabilirsiniz. Güvenilir bir platform olan Çiçek Sepeti üzerinden başvuru formu doldurabilir, satmak istediğiniz ürünleri belirleyebilir ve hemen mağazanızı oluşturabilirsiniz. Böylece müşteri ağınız artacak ve bilinen bu sektörde yer edinebileceksiniz. Çiçek Sepeti mağaza açmak için doldurmanız gereken başvuru formu bilgileri şu şekildedir,

 • Öncelikle başvuru alanınızı, firma isminizi ve firma türünü belirtmeniz gerekir.
 • Satış yapmak istediğiniz kategoriyi seçerek mağaza sahibinin bilgileri girilir.
 • Eğer herhangi bir mağazada satış yapıyorsanız sitenin linkini eklemeniz gerekir.
 • Sonraki aşamada firma detay bilgileri girmeniz gerekmektedir.
 • Bir firmaya sahip olunduğuna dair kanıt evrakları ve istenen evrakları sisteme yüklemeniz gerekir.
 • Sonrasında başvurunuz tamamlanır ve Çiçek Sepeti başvurunuzu inceler. Eğer kabul edilirse kısa bir eğitim sonrasında ürünleriniz Çiçek Sepeti sitesine eklenir.

Çiçek Sepeti Maaşı Ne Kadar?

Çiçek Sepeti firmasında çalışmak isteyen kişiler Çiçek sepeti maaşı ne kadar konusunu merak etmektedir. Öncelikle maaş konusu sizin hangi alanda çalışacağınız ile ilgilidir. Eğer yazılım sektöründe çalışacaksanız maaş farklı olur fakat Çiçek Sepeti kuryeliği ve mağaza içerisinde ürün hazırlama konusunda veya ürün yükleme gibi işler yapacaksanız maaş değişkenlik gösterir.

Çiçek Sepeti araçlı Çiçek Sepeti kurye maaşları ve mağaza içerisinde ürün hazırlama maaşı yaklaşık olarak ortalama 3.900 bin civarında bir maaş verilmektedir. Bu miktar şehirden şehire değişmektedir ve maaş miktarı 8 bin civarına kadar çıkabilmektedir.

Çiçek Sepeti Home Office İş İlanları Nedir?

Çiçek sepeti Home Office iş ilanları evde çalışmak isteyen birçok kişiye iş fırsatı sunmaktadır. Bu alanlar müşteri temsilciliği, siteye ürün yüklemek, ürünlerin düzenlemesini yapmak gibi pek çok iş alanı içermektedir. Bu ilanlar sürekli olmasa da yakaladığınız zaman başvurabilirsiniz.

Home Office iş ilanına pek çok şehirden başvurabilirsiniz bunun için firmanın iş ilanlarını verdiği siteleri inceleyerek Çiçek sepeti iş ilanları İzmir, İstanbul veya olduğunuz şehri belirtmeniz gerekmektedir.

Çiçek Sepetinde Çalışmak

Çiçek Sepetinde çalışmak ve iş olanakları açısından, çalışmak isteyen kişilerin kafasında takılan bir sorudur. Çiçek Sepeti üzerinden çalışma saati, yoğunluğa göre değişmektedir ve vardiyalı olmaktadır. Çiçek Sepeti üzerinden gelir elde etmek isteyenler sadece belirli bir işte değil kendi mağazaları ile çalışabilirler. Çiçek Sepetinde satış yapmak hem müşteri kitlenizi arttıracak hem de marka bilinirliğinizi arttıracaktır.

Çiçek Sepetinde mağaza açmanın ve birçok müşteriye ulaşmanın karşılığı elbette firmaya bir miktar komisyon ödemenizdir. Çiçek Sepeti komisyon oranları konusunda satılarak ürün ve kategoriye göre farklılık göstermektedir.

Kaynak: ciceksepeti.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu