ÇİÇEK SÜSLÜ EL ÇANTASI YAPMAK


Çiçek süslü el çantası yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizlerle de paylaşmak istedim. Çiçekli çanta yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını kısa sürede yapabileceğiniz anlatımla birlikte sunuyorum. Kolay yapacağınız el çantası çalışmalarını sitemizde ve bu yazımın altında bulabilirsiniz.

Kısa sürede nasıl yapılacağını çözebilir ve pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Kolay yapılan çanta çalışmalarını buldukça paylaşıyorum. Çünkü ortaya çok güzel el çanta modelleri çıkıyor.

Çiçek motifli el çantası yapmak için paylaştığım aşamalı çalışma da kalıbı ortaya çıkarttıktan sonra çiçek malzemesini yapabilir ve çantanın üzerine iliştirebilirsiniz. Evde basit çanta yaparak çok güzel el çantaları hazırlayıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Kıyafetlerinize uyumlu olarak da bu tür çantaları hazırlayabilir ve keyifle kullanabilirsiniz. Çiçek süslü el çantası yapmak için paylaştığım çalışmayı kısa sürede yapabilirsiniz. Zorlanmadan yapabilmeniz için anlatımlı çalışma da takıldığınız yerde bana ulaşmanızı öneriyorum. Yardımcı olmaya çalışırım. Kolay gelsin.

source

cicek-suslu-el-cantasi-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*