Çiçekli Bebek Battaniyesi Yapılışı

cicekli-bebek-battaniyesi-yapilisi12-737x415

Çiçekli Bebek Battaniyesi Yapılışı

Bu yazımızda sizlere çiçekli bebek battaniyesi yapılışı ile ilgili resimli anlatımlar sunacağız. Bu örneği ören kişi herkese serbest olarak bu anlatımı resimli bir şekilde yapmış. Çiçekli bebek battaniye yapmak isteyen olabilir diye paylaştığımız bu güzel çalışma da resimlerin dışında hemen altta anlatımlı video da yer alıyor.

Onları da inceleyerek nasıl yapacağınızı kısa sürede öğrenebilirsiniz. Yeni çiçekli bebek battaniye modeli yapmak için sitemizde örnek olarak paylaştıklarımız da hemen bu yazımızın altından karşınıza çıkacak.

Onları da inceleyerek çok güzel çalışmalara rastlayacağınızı söylemek isterim. Birbirinden güzel bebek battaniye modelleri ile yine karşınızda olacağım. Kolay gelsin.

https://www.youtube.com/watch?v=-P9wRa5XC50

 

 

Sondaki resim http://elifseenn.blogspot.com.tr/ adresinden alınmıştır.

Blanket Floral bébé – Floral Baby Blanket – Floral Babydecke

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*