ÇİÇEKLİ KESE LİF MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Çiçekli şık kese lif modeli yapımı

Yeni ve farklı lif modellerini sizlere göstermeye devam ediyorum. Bugün yine çok şık ve gösterişli görenlerin büyük beğenisini toplayacak olan çiçekli kese lif modeli yapımını sizlere göstermek istiyorum.

Lif modelleri için sizlere yeni ve gösterişli modelleri göstermeye çalışıyorum. Özellikle kese lif modelleri bayanların oldukça fazla ilgisini çekiyor. Kese lifler daha kullanışlı olduğu için daha çok tercih ediliyor.

Bugün sizlere göstereceğim kese lif modeli görüntüsü ile dikkat çekecek olan bir model. Özellikle çeyiz hazırlıkları yapanlar bu lif modelinin yapımına mutlaka göz atmalılar.

Çiçekli kese lif modeli yapılırken öncelikle beyaz lif ipi yardımı ile fıstıklar yapılmış. Yapılan bu fıstıklar üzerine küçük kutular yapılmış. Bu şekilde küçük kutuların olduğu dikdörtgen şeklinde bir model yapılmış. Beyaz lif ipi ile bu dikdörtgen şekilden iki tane yapılmış.

Yapılan bu beyaz lif tabanları renkli  lif ipi yardımı ile birbirlerine birleştirilmiş. Bu arada da kese lif yapılacağı için lifin ağız kısmı da yapılarak lifin taban kısmı tamamlanmış.

Çiçekli kese lif modelinin taban kısmı bu şekilde tamamlandıktan sonra ise süsleme de kullanılan çiçek motifleri yapılmış. Yapılan bu çiçek motifleri birbirleri ile birleştirilmiş. Birleştirme sırasında çiçeğin yaprakları da yapılarak model tamamlanmış.

Lifin süsleme çiçekleri yapıldıktan sonra ise bu çiçekler lif tabanı ile birleştirilmiş. Bunun için ise bir iğne iplik kullanılarak bu çiçek motifi lif tabanı üzerine dikilmiş.

Çiçekli kese lif modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

httpss://www.youtube.com/watch?v=c9LXbPTD5oc

videonun alındığı kaynak: httpss://www.youtube.com/channel/UCurfH69JEGHIKMNzSkA90Dw

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ÇİÇEKLİ KESE LİF MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için yorumda bulun

    ÇİÇEKLİ KESE LİF MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ÇİÇEKLİ KESE LİF MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için ilk yorumu yapabilirsin.