ÇİFT PİRİNÇ DESENLİ BERE MODELİ

Çift desenli bere yapılışı

Değişik bere modelleri arayışı içindeydim arkadaşlar. Derken Anne işleri kanalında gördüğüm bu güzel ve eğlenceli bere çalışmasının yapılışını görünce sizlerle de paylaşmak istedim. Yapımı kolay ve güzel bir model.

Çift desenli bere nasıl yapılır diyorsanız? altta detaylı anlatımı yer alıyor. Kolay bere modeli yapımı için anlatımı izleyerek sizde kısa sürede iki renk iple şiş işi bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz.

Örgü işi bere modelini yaptıktan sonra hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Berenin yapılışında ek süs veya ponpon kullanabiliyorsunuz. Dilerseniz motif yapıp üstüne işleyebilirsiniz.

Yada ponponlu bere modeli olarak da yapıp kullanabilirsiniz. Yaparken zorlanacak bir tarafı yok. Yine de takıldığınız yer olursa yorum bırakmayı unutmayın hanımlar.

pirinc-desenli-bere

Anlatımlı pirinç motifli bere modelinin yapılışında takılacağınız bir yer olmayacak. Çünkü yapımı kolay ve tahminen 1 gün süren bir çalışmadır diyebilirim. Kolay yapılan örgü bere örneğinde aşamaları izleyeceğiniz anlatımlı videoyu takip ederek kolayca yapabilirsiniz.

Adım adım örgü modeli bereyi çocuklara, eşinize veya kendinize yapıp kullanabilirsiniz. Yada sevdiğiniz birisine hediye olarak da bere modelini yapabilirsiniz. Anlatımlı kolay bere modelini yaparak sevindireceğiniz çok kişi var diyebilirim.

İhtiyacı olan birisine bile yapıp hediye edebilirsiniz. Hatta para kazanmak isteyenlere de önerdiğim bir model. Anlatımlı bere modelinde zorlanacak kısım olmadığı gibi değişik renklerde veya tek renkle de yapabilirsiniz. Kolay gelsin hanımlar.

kaynak : https://www.youtube.com/channel/UCFhYvl19jsOeA6-LkEe4YvA/videos

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ÇİFT PİRİNÇ DESENLİ BERE MODELİ için yorumda bulun

    ÇİFT PİRİNÇ DESENLİ BERE MODELİ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ÇİFT PİRİNÇ DESENLİ BERE MODELİ için ilk yorumu yapabilirsin.