ÇİKOLATA KALIBIYLA KOLAY MUMLUK YAPMAK


Çikolata kalıbıyla kolay mumluk yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Kendin yap çalışması olarak paylaştığım bu güzel ve eğlenceli çalışma ile sizde kısa sürede harika mumluklar yapabilirsiniz. Evinizi güzelleştirecek mumluklar yaparak satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Evde kolay yapılan mumluk çalışmaları ile sizde boş zamanlarınızı değerlendirebilirsiniz. Basit mumluk yapmak için kalıp olarak çikolata paketi veya değişik kutular kullanabilirsiniz. Her türlü kalıbı kullanarak çok güzel mumluklar yapabilirsiniz.

Kolay yapılan mumluk çalışmaları ile sizde kısa sürede evinize veya sevdiklerinize hediye harika mumluklar yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve kolay yapılan mumluk çalışması ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

cukolata-kalibiyla-kolay-mumluk-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*