Çilekli Lif Modeli Yapılışı


Çilekli lif örneği yapılışı

Birçok lif modeli yapılışı paylaştık. Bu yazımızda ise sizlere çok değişik ve çok güzel bir örnek olan çilekli lif modeli yapılışı ile ilgili resim ve video paylaşımlarında bulunacağız. Sizlerde örneklerini çıkarabilir ve kendinize çok güzel banyo lifleri veya çeyizlik lifler örebilirsiniz.

Bu güzel örneklerden yararlanarak sizde evinizde kolay çilekli lif modeli yapılışını öğrenebilir ve anlatımlı videodan yararlanarak eksik bilgilerinizi giderebilirsiniz. Birçok farklı lif modelini sitemizde paylaştım. Daha değişik lif modelleri gördükçe sizlere sitemizdeki lif modelleri kategorisinde paylaşmaya devam edeceğim. Çocukların da seveceği cilekli lif çalışmalarını sitemizde bolca bulacaksınız.

Bu yazımın sonunda benzer lif örnekleri ile ilgili çalışmaların da linklerini göreceksiniz. Dilerseniz o çalışmalara da göz atın. Sizde evinizde lif yapımı ile ilgili çalışmalar yapıyorsanız ve farklı lif örnekleri ortaya çıkarıyorsanız? lütfen bize iletin ve sizin adınızla paylaşımınızı yayınlayalım.

cilekli-lif-modeli-nasil-yapilir
cilekli-lif-modeli-nasil-yapilir
cilekli-lif-modeli-nasil-yapiliyor
cilekli-lif-modeli-nasil-yapiliyor
cilekli-lif-modeli-yapilisi
cilekli-lif-modeli-yapilisi
cilekli-lif-modeli-yapimi
cilekli-lif-modeli-yapimi

 

Lif modelleri arasında motifli olanları daha çok dikkat çekmektedir. Özellikle de meyve motifli lif modellerini çocuklar çok seviyor. Hele bir de severek tükettikleri bir meyveye benzeyen lif yaptıysanız, işte o zaman onları daha da mutlu edebilirsiniz.

Paylaştığımız lif çalışmaları alıntı olup, sahiplerine teşekkür etmek isteriz. Gerçekten çok güzel şeyler yapmışlar. Yapmaya da devam ediyorlar. Çok güzel lif modelleri var. Hepsini incelemek araştırmak lazım. Kolay gelsin hanımlar.

kaynak : https://www.youtube.com/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*