ÇİVİYLE İPTEN KALPLİ TABLO YAPMAK

Çiviyle ipten kalpli tablo yapmak için paylaştığımız bu güzel çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Yaptıktan sonra duvara tablo olarak da kullanabilirsiniz. Bu tür güzel çalışmaları yaparken biraz sabırlı olmanız gerekiyor. Çünkü yavaş yapılması ve güzel olması için dikkatli olmanız gerekiyor.

Çiviyle tablo yapımı için paylaştığım bu tür çalışmaları hemen bu yazımın altında da bulabilirsiniz. Anlatımlı çivili tablo çalışmasında kalp veya değişik şekiller yapabilirsiniz. Bu güzel çalışmayı ışıklı yapanlarda var. Fikir geliştirilmeye açık. Daha değişik ve güzel şekillerde de yapabilirsiniz.

Çiviyle kalpli tablo yapmak için renk kırmızı kullanabilirsiniz. Yada pembe rengi de tercih edebilirsiniz. Anlatımlı çalışmalardan yararlanarak sizde çok güzel eğlenceli çalışmalar ortaya çıkarabilir ve satarak para da kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

civiyle-ipten-kalpli-tablo-yapmak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ÇİVİYLE İPTEN KALPLİ TABLO YAPMAK için yorumda bulun

    ÇİVİYLE İPTEN KALPLİ TABLO YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ÇİVİYLE İPTEN KALPLİ TABLO YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.