Çocuk Odası Süsü Nasıl Yapılır?


Çocuk odasına süs yapımı

Çocuk odalarının kapısı için harika süs çalışmaları yapabiliriz aslında. Bunu renkli el işi kağıdından yapabiliriz. Plastik kullanabiliriz veya keçeden kapı süsü de yapıldığını görmüştüm. Kağıttan kapı süsü yapılışı çalışmasını seveceksiniz.

Çocukları hem mutlu etmiş oluruz. Hem de evde odaların güzel görünümü ile evimize gelenleri de mest etmiş oluruz. Yapımı kolay güzel bir çalışmayla birlikteyiz. Bu güzel çalışmayı yaparken yeşil ve kırmızı renkli el işi kağıdına ihtiyacınız olacak.

Makas, yapıştırıcı da temin ettikten sonra hemen yapımına başlayabilirsiniz. Çalışmanın kabarık yani 3 boyutlu gözükmesi için kesimi normal yapıp, kenarlardan kıvırıp yapıştırmanız gerekiyor.

Bunu da yaparken yardımı hemen resimli anlatımdan alabilirsiniz. Kolayca yapabileceğiniz güzel bir çalışma olduğunu söylemek isterim hanımlar. Mutlaka denemelisiniz.

cocuk-odasi-susu-nasil-yapilir

Kağıttan yonca yapıp kapı süsü olarak yapıştırarak kullanabilirsiniz. Yada kırmızı kağıttan kalp yapıp kapıya süs olarak yapıştırmalısınız. Gerçekten güzel gözükecek.

Ancak dediğim gibi kesip normal yapıştırırsanız farklı gözükmez. Ancak içe kıvırıp, yapışkan ile tutturduğunuzda inanın 3 boyutlu harika bir süse sahip olmuş olacaksınız. Kolay kapı süsü nasıl yapılır diyenler mutlaka incelemeli.

Görenler şaşıracak ve nereden aldığınızı dahi soracaklar. İnanın güzel bir çalışma ve kesinlikle öneriyorum. Bu güzel çalışmanın benzerlerini daha önce de paylaşmıştık. Onları da incelemelisiniz. Yapımı kolay ve keyifli kolay gelsin arkadaşlar.

kaynak : pinterest

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*