ÇOCUKLAR İÇİN DENİZ TEMALI BERE MODELİ

Deniz temalı bere modeli

Çocuklar için örgü işleri yapılırken onların sevebileceği ve her zaman isteyerek kullanacağı örgü işleri yapmak önemli. Çünkü kış aylarında annelerin en çok zorlandığı konulardan birisi dışarı çıkarken çocuklara atkı ve bere takmaktır. Birçok çocuk atkı ve bereyi takmayı sevmediği için annelerine sürekli sorun çıkartırlar.

Çocuklar için yapacağınız veya satın alacağınız atkı, bere ve eldiven gibi aksesuarlarda çocukların sevdiği resimlerin olması ya da ilgisini çekecek figürlerin olması bu aksesuarları takmalarını kolaylaştıracaktır.

Bugün size göstereceğim deniz temalı bere modeli de işte tam da bu nokta da işinize yarayacak olan çocuğunuzun seveceği bir model.

Özellikle denizi ve balıkları seven bir çocuğunuz var ise mutlaka bu bereden çocuğunuza yapmalısınız. Berenin yapımı gerçekten çok kolay. Basit tığ işi teknikleri ile yapılan bir bere modeli. Bu modelin nasıl yapıldığını internet üzerinden kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Sizin dikkat etmeniz gereken tek şey bere için uygun renkleri seçmek ve deniz temasını oluşturmak için en uygun aksesuarları bulmak olacak.

Bu berede mavi ve beyaz renk ip kullanılmış. Bere tamamlandıktan sonra berenin üzerine süsleme yapmak için sarı renk örgü ipi ile bir balık yapılmış. Yeşil renk ip ile yosunlar yapılmış. En güzel süsleme ise son olarak yeşil, mavi ve lacivert renkteki düğmeler ile yapılan süslemeler olmuş. Bu şekilde renkli bir deniz tabanı oluşturulmuş.

Gördüğünüz gibi deniz temalı bere modelinin yapımı hem çok basit hem de çok zevkli bu bereyi yapmanız en fazla iki gününüzü alacaktır. Eminim çocuğunuz bu deniz temalı bereyi severek kullanacaktır.

kaynak: www.diyhowto.org/diy-crochet-earflap-hat-free-patterns/

 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ÇOCUKLAR İÇİN DENİZ TEMALI BERE MODELİ için yorumda bulun

    ÇOCUKLAR İÇİN DENİZ TEMALI BERE MODELİ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ÇOCUKLAR İÇİN DENİZ TEMALI BERE MODELİ için ilk yorumu yapabilirsin.