Çocuklar İçin Kartondan Oyuncaklar


Çocuklar için harika kartondan oyuncakları paylaştığım bu yazımda birbirinden değişik karton oyuncaklara ulaşabilirsiniz. Sizde mukavvadan oyuncak yapmak istiyorsanız, bu örneklerden yararlanabilirsiniz. Daha önce kartondan kolay oyuncak yapmak isteyenler için çeşitli çalışmaları sitemizde yer alan kağıt karton bölümünde paylaşmıştım.

Sizde ilgili kategorilere ulaşarak değişik karton oyuncak modellerini inceleyebilir ve yapımını anlatan derslere katılarak kolaylıkla çocuklarınıza aynı oyuncakları yapabilirsiniz. Evde kolay oyuncak yapmak isteyenler için oyuncak kategorisinde sıkça basit oyuncak yapımı ile ilgili çalışmaları paylaşıyorum. Bu yazımda ise yapılışını değil de, daha çok kartondan yapılan oyuncak örneklerini paylaştım. Bu sayede kartondan oyuncak yapmak isteyenlere hem fikir vermiş olduk.

Hem de mukavvadan yapılan oyuncak örnekleri ile kartondan nelerin yapılacağını göstermiş olduk. Gerçekten yapımı kolay olan bu oyuncak çalışmalarını sizde evinizde yapabilir ve çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz. Kartondan kolay oyuncak yapmak isteyenler için örnekler ise şöyle ;

jouets en carton – Karton Spielzeug – cardboard toys – ahena ex vetus T-shirts – pentole da vecchi T-shirts – ollas de camisetas viejas

Bu yazımda sizlere kartondan oyuncak nasıl yapılır? diye merak edenler için birçok örnek paylaştım. Kartondan kolay oyuncak yapılışı ile ilgili çalışmaları ise sitemizde oyuncak kategorisinde bulabilirsiniz. Yine kağıt karton bölümlerine ulaşarak değişik karton çalışmalarına ve kartondan yapılanlara ulaşabilirsiniz.

Sizde evde kartondan eğlenceli oyuncaklar yaparak çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz. Tamamen zararsız olan bu oyuncaklar ile çocuklarınız hem kendilerini sakatlamadan oyunlar oynarlar. Hem de kolay yapımı sayesinde bozsalar bile tekrar aynı karton oyuncakları hızlıca yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*