ÇOCUKLAR İÇİN PANDUF YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Çocuklar için kolay panduf yapımı

Çocuklar için kış aylarında kullanılabilecek çok şık bir panduf modelinin yapımını sizlere göstermek istiyorum. Detaylı yapım aşamasını videolu anlatım ile vereceğim bu panduf modelini bir günde yapıp kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.

Çocuk panduf modeli yapımı için burada pembe tonlarında kadife bir ip kullanılmış. Dilerseniz koyu renk iplerle de bu pandufu yaparak erkek çocuklarında kullanmasını sağlayabilirsiniz.

Tığ işi panduf modeli için 120 metrelik bir kadife ip kullanılmış. Tığ olarak ise 2 mm’lik bir tığ kullanılmış. Bunun dışında bu pandufun tabanı için tabanlık kullanmak isterseniz bunun içinde hazır bir keçe taban alabilirsiniz.

Panduf yapımı için burada öncelikle panduf modeli taban kısmından başlanarak yapılmış daha sonra ise bu tabanın altına alınan hazır taban eklenmiş. Bu şekilde içi yumuşak olan ve tabanı da kolay kolay yıpranmayacak olan bir taban elde edilmiş.

Çocuk panduf modeli istenirse direk tabanlık üzerine de başlanabilir. Bunun nasıl yapılacağı da yine video içerisinde açıklanmış. Bu şekilde de kullanışlı bir panduf elde edebilirsiniz. Bunlar dışında dilerseniz hiç hazır taban kullanmadan da bu pandufu yapabilirsiniz.

Pandufun yapımı ile ilgili tüm detaylar video içerisinde oldukça basit bir şekilde açıklanmış. Burayı takip ederseniz sorun yaşamadan burada olduğu gibi harika bir panduf modeli yapabilirsiniz.

Çocuk için panduf modeli yapmak istiyorsanız aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

httpss://www.youtube.com/watch?v=-cbanjzJFyM

videonun alındığı kaynak: httpss://www.youtube.com/channel/UCurfH69JEGHIKMNzSkA90Dw

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ÇOCUKLAR İÇİN PANDUF YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için yorumda bulun

    ÇOCUKLAR İÇİN PANDUF YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ÇOCUKLAR İÇİN PANDUF YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için ilk yorumu yapabilirsin.