ÇOK GÜZEL MİNİK LALELER ÖRGÜ MODELİNİ ÖĞRENELİM


Minik laleler örgü örneği

Farklı örgü örnekleri arasında beliren ve beğenilen güzel bir modeli ele alacağız arkadaşlar bu gün. Sevgi hanımın hazırladığı bu güzel örgü modelini sizde öğrenip yapmaya başlayabilirsiniz. Bu örgü modeli kullanarak çok güzel lifler yapabilirsiniz. Bu örneği kullanarak yazlık ve kışlık örgüler hazırlanabilir arkadaşlar.

Minik laleler örgü örneği sayesinde sizde değişik bir örgü modelinin nasıl yapıldığını öğrenmiş olacaksınız. Yeni örgü örneklerini sitemizde sürekli paylaşmaya çalışıyorum. Değişik ve güzel örgüler öğreniyoruz bu sayede.

Yeni minik lale örgü örneği sayesinde çok güzel bebek örgüleri yapabilir ve bebek battaniye modeli dahi ortaya çıkarabilirsiniz. Bu örneği kullanarak şal dahi yapılabilir. Örgü el işleri yapacağınız zaman bu modeli tercih etmelisiniz.

Sevgi hanımın çok güzel örgüleri var. Hem anlatımlı hem de kolay yapacağınız tariflerden oluşuyor. Kolayca yapıp öğreneceğiniz modeli çeşitli örgü işlerinizde yapabilir ve değerlendirebilirsiniz.

Minik laleler örgü örneği sayesinde çok güzel çalışmalar ortaya çıkarabilirsiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde modeli kavrayıp, hemen örgüye başlayabilirsiniz. Birçok güzel şiş işi örgü ve tığ işi örgü örneklerinde görüşmek dileğiyle.

Minik laleler örgüsü

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*