ÇOK KOLAY ÖRGÜ BEBEK KAZAĞI NASIL YAPILIR?


Kolayca bebek örgü kazak yapımı

Örgü kazak yapımını her zaman ele almıştık. Şiş işi örgü bebek çalışması olarak da kullanabileceğiniz şık bir çalışma arkadaşlar. Çok basit bir şekilde örgü bebek kazağı yapmanıza vesile olacak resimli anlatımı inceleyin derim.

Anlatımlı resimde kare kare kolay bebek kazak yapılışı aktarılmış. Parça parça örüp, daha sonra birleştirme yapılıyor. Daha önce hatırlarsanız anlatımlı videolarını da paylaşmıştık. Tığ işi bebek kazak yapımı ve örgü işi bebek tulum gibi çeşitli çalışmaları andırıyor.

Basit bebek örgü kazak modeli

Anlatımlı bebek örgü kazağı yapımı çalışmasında aşamaları takip ederek sizde adım adım parça parça örüp, daha sonra birleştirerek şık bir örgü bebek kazak modeli ortaya çıkarabilirsiniz arkadaşlar.

Yapımı güzel ve kolay olan çalışmayı seveceğinizi de düşünüyorum. Ben hemen bunun sarı renk iple kız bebek kazağı yapımına başlamayı düşünüyorum. Örgü işi kazak yapımında bu hem kolaya kaçılmış. Hem de birleştirme ile yapılan güzel bir çalışma. Tavsiye ederim hanımlar.

Ayrıca bu çalışmayı aşama aşama öğrenip, parça örgü ile kazağı kısa sürede birleştirip, düğmelerle de destekleyebilirsiniz. Aslında bu çalışmayı yeni örgüye başlamayı düşünen birisine gösterin.

Çünkü parça örgü örebilir. Daha sonra örgü parçalarını birleştirir ve ortaya çok güzel bir örgü bebek kazak modeli çıkartır. Böyle böyle de kendisini geliştirir. Kolay örgü modeli olup, kesinlikle paylaşın derim. Kolay gelsin.

kaynak : http://katty72.over-blog.com/tag/tricot/

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*