ÇORAPTAN ANLATIMLI OYUNCAK KUKLA YAPMAK

coraptan-anlatimli-kukla-yapimi-564x415

Evde kolay kukla yapmak için paylaştığım en güzel çalışmalardan birisindeyiz. Bu yazımda sizlere eski çoraptan anlatımlı oyuncak kukla yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Adımları uygulayarak sizde eski çorapları kukla oyuncaklara dönüştürebilirsiniz. Evinizde her zaman bu tür kukla oyuncakları bulundurmalısınız.

Çocuklarınız yoksa bile evinize gelen çocukları veya akrabalarınızın çocuklarına bu tür oyuncakları verebilir ve oynamalarını sağlayabilirsiniz. Yada bu tür kukla oyuncakları evinizde süs olarak da kullanabilirsiniz.

Yapımı oldukça kolay olan bu güzel çalışmayı evinizde kullanmadığınız ve atmaya kıyamadığınız eski çoraplardan yapabilirsiniz.

Resimli anlatımda adım adım ne yapmanız gerektiği ve nasıl yapmanız gerektiği paylaşılmış. Tek yapmanız gereken eski çorapları bir araya getirmek ve resimli anlatımdaki gibi çalışmayı yapmak için başlamak. Kolay gelsin.

coraptan-anlatimli-kukla-yapimi

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*