Çoraptan Bebek Yapılışı


Çorap bebek yapımı

Kız çocuklarınıza özellikle yapacağınız bu güzel oyuncaklar ile keyifli zaman geçirecekler. Yine buna benzer bir çalışma olan havludan bebek yapımı ile ilgili daha önce sizlere sitemde paylaşımda bulunmuştum. Bu çalışma da yine ona benziyor ve eski kullanmadığınız çoraplardan çok güzel ve şeker bebek oyuncaklar yapabilirsiniz.

Bu tür çalışmaları yaparak satışa sunabilir ve evinize ek kazan dahi sağlayabilmeniz mümkündür. Evde kolay çoraptan bebek yapılışı ile ilgili anlatımlı resimlerden ve videodan yararlanarak çocuklarınıza çok şık oyuncak bebekler yapabilirsiniz.

Yazımın sonlarında yine sizlere çoraptan bebek yapımı ile ilgili anlatımlı bir de video bulacaksınız. Anlatımlı videodan yararlanabilir ve çoraptan oyuncak bebek yapımını detaylıca öğrenebilirsiniz. Malzemelerini çok kolay bir şekilde bulup, yapabileceğiniz çoraptan bebek oyuncağı için resimli anlatım aşağıdadır.

coraptan-oyuncak-bebek-yapimi-6
coraptan-oyuncak-bebek-yapimi-6

coraptan-oyuncak-yapimi3

coraptan-oyuncak-bebek-yapimi-3

coraptan-oyuncak-ayipimi

coraptan-oyuncak-bebek-yapimi-5

coraptan-oyuncak-bebek-yapimi-4

coraptan-oyuncak-bebek-yapimi

Hem yapılışı, hem malzemelerini bulma bakımından çocuklarınıza en güzel ve en ekonomik oyuncakları yapmış olursunuz. Çoraptan oyuncak yapmak için sitemizde daha birçok böyle güzel anlatım ve örnek yer alıyor. Onları da mutlaka inceleyin derim.

Farklı bir çoraptan bebek yapımı çalışması. Alttaki çalışmalarda anlamadığınız nokta olursa yorum yazın yardımcı olalım. Anlatıcıları çok güzel bilgiler paylaşmışlar. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Videonun kanalına giderek daha değişik ve güzel çalışmalarını da inceleyebilirsiniz.

Bir başka güzel bebek oyuncak çalışmasında görüşmek dileğiyle hanımlar. Güzel bebek oyuncaklar veya örgü bebek yapımıyla alakalı çalışmaları paylaşmaya devam edeceğiz. Bu güzel çalışmaları beyaz kalın çoraptan bebek yapımı olarak da değerlendirebilirsiniz. Mutlu pazarlar.

3 Comments on Çoraptan Bebek Yapılışı

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*