Çoraptan Tavşan Nasıl Yapılır


Bu yazımda sizlere çoraptan kolay tavşan yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım. Çoraptan tavşan nasıl yapılır diyenler için paylaştığım çalışma da tüm detaylar adım adım verilmiş. Yapmanız gereken beyaz bir çorabın içine pamuk veya yün doldurarak iğne iplik ile birleştirme işlemlerinden sonra oyuncak tavşan çalışmasını tamamlayabilirsiniz.

Evde çoraptan tavşan nasıl yapılır? diyenler olabilir. Altta paylaştığım resimli anlatımdaki adımları takip ederek çok kolay bir şekilde çoraptan tavşan oyuncak çalışmasını yapabilirsiniz. Evde minyatür oyuncak yapmayı seviyorsanız, çoraptan küçük tavşan oyuncaklar yapabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmada malzemeler ise şöyle ;

  • beyaz çorap.
  • iğne iplik.
  • pamuk yada yün.
  • makas.

Malzemeleri temin ettikten sonra çoraptan tavşan oyuncak çalışması için resimli anlatım ise şöyle ;

coraptan-tavsan-nasil-yapilir

Çoraptan tavşan oyuncaklar yaparak evinizi de güzelleştirebilirsiniz. Çocuklarınıza minyatür tavşan oyuncaklar yaparak onları da mutlu edeceğinizi unutmayın. Bu tür çalışmalar yaparak satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Evde beyaz çoraptan tavşan oyuncak yapmak için paylaştığım diğer çalışmalara da sitemizdeki kendin yap ve değerlendirme bölümlerinden ulaşabilirsiniz.

Bu yazımın hemen altında da karşınıza benzer çalışmalar çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Evde çoraptan oyuncak yapmak oldukça kolay ve eğlencelidir. Yapmayanların mutlaka denemelerini öneriyorum. Evde kalın çoraptan oyuncak yapmak gibi değişik çalışmaları buldukça sizlere bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim. Yapımı kolay olan bu çalışmaları turistik yerlerde güzel paralara satabilir ve iyi derecede paralar kazanabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/18845279

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*