DALMAÇYALI DESENLİ PARA CÜZDANI YAPMAK


Dalmaçyalı desenli para cüzdanı yapmak için paylaştığım kendin yap çalışmasını beğeneceğinizi umuyorum. Kolay yapılan cüzdan çalışmaları sayesinde sizde kısa sürede harika para cüzdan çalışmaları yapabilirsiniz. Desenli para cüzdanı yapımı için daha önce birçok kez güzel çalışmalar ve şablonlar paylaştığımı hatırlıyorum.

Bu güzel çalışma da tıpkı onlara benziyor. Hem anlatımlı hem de kolay yapımı sayesinde detaylı tariften yararlanarak sizde kısa sürede çok güzel para cüzdanı modeli yapabilirsiniz. Anlatımlı cüzdan çalışmaları sayesinde sizde kendinize veya çocuklarınıza bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz.

Benzer çalışmadan fazla fazla üretip satabilir ve güzel paralar da kazanabilirsiniz. Anlatımlı para cüzdanı çalışması yaparak annenize veya kendinize yada aile bireylerine de bu güzel cüzdanı hediye edebilirsiniz. Daha değişik kumaşlarda kullanabilirsiniz.

Anlatımlı kumaş cüzdan yapımı çalışmaları sayesinde çok güzel para cüzdanları veya çantalar yapabilirsiniz. Para cüzdanı dedik ancak farklı amaçlarda da kullanabilirsiniz.

Bu tür cüzdan çalışmalarını kendinize göre güzelleştirebilir veya logo yada süslemelerle daha değişik şekillerde yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel detaylı anlatıma sahip çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

dalmacyali-desenli-para-cuzdani-yapmak

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*