DANONE KUTUSUNDAN MUMLUK YAPMAK


Çocuklarınızın severek tükettiği danone meyveli yoğurt kaplarını atıyorsanız, onları artık atmayın. Çünkü onları mumluk altı veya mumluk yapmada kullanabilirsiniz.

Mum aldığınızda onları koyacak veya saplayacak yer bulamazsınız. Bu yüzden bu paylaşımda mumluk altlığı veya mum altlığı da diyebileceğimiz çalışmayı yapabilmeniz için resimli anlatımdan yararlanabilirsiniz.

Mum altlığı yapmak için danone yoğurt kabını kullanabilirsiniz. Altta resimli anlatımda danone kutusunu nasıl kalıp yapacağınız gösterilmiş.

Yapmanız gereken anlatımı takip etmek ve danone kutularını mumluk altlığına dönüştürmek. Bu sayede sahip olduğunuz mumları tutturacağınız güzel altlıklarınız olacak. Danone kutusundan mumluk yapmak için paylaştığım resimli anlatım ise şöyle ;

danone-kutusundan-mumluk-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*