DANTEL ÇİÇEKLİ BERE YAPIMI


Dantel çiçekli bere yapımı için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını seveceğinizi düşünüyorum. Detaylı anlatımı olan çalışmayı resimli anlatımdan yararlanarak sizde kısa sürede yapabilirsiniz. Özellikle çocuklarınıza yün ipten çiçekli bereler yapabilirsiniz.

Yapımı kolay olan çalışmayı zorlanmadan yapabileceğinizi düşünüyorum. Bu tür işlere eliniz yatkınsa bu güzel çalışmanın da örneğinden yararlanarak yapabileceksiniz. Anlatımlı videosunu araştırdım fakat bulamadım. Onları da bulunca yine bu yazıma ekleyeceğimi belirtebilirim.

Anlatımlı kolay bere yapımı için sitemizde paylaştığım diğer çalışmaları da mutlaka incelemelisiniz. Altta aşama aşama nasıl bere yapacağınız belirtiliyor. Zorlandığınız bir yer olursa yorum yazın cevaplarız.

Sitemizin facebook sayfasında da zaman zaman paylaştığımız bere modellerine benzeyen bu güzel çalışmayı sizde yapmayı öğrenmelisiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli çalışmanın detaylı anlatımını gösteren resimlerle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

dantel-cicekli-bere-yapimi

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*