DANTEL İŞİ KOMİDİN ÖRTÜ ÖRNEKLERİ


Dantelden komidin örtüleri

Dantelden yapılan komidin örtüleri her zaman ilgimi çekmiştir. Bu yüzden gördüğümde bu güzel çalışmaları da paylaşmak istedim. Nasıl yapıldıklarını henüz bulamadım. Ancak bu 2 örneğin nasıl yapıldığına dair araştırmalarım sürüyor. Modelini çok beğendim ve aşık olduğum için sizlerin de görmesini istedim.

Sizler dantelden komidin örtüleri yapıyorsanız? bana yorum kısmından ulaşın. Çünkü bu tür çalışmaları yapıp satabilir ve para kazanabilirsiniz. Dantel işi komidin örtüsü yapanlar varsa mutlaka yorum bıraksın.

Gördüğünüz gibi rengi olsun, görünümü olsun dantel işi komidin örtü modelleri çok güzel. Şimdilik 2 tane örnek bulabildim ve çok beğendim. Sanıyorum bunu bir Türk bayan yaptı. Ama kim yaptı?

Yabancı işi değil gibime geliyor. Ama yine de Rus hanımefendilerin de bu tür çalışmalar yaptığını biliyorum. Bu yüzden şimdilik bu çalışmaları bir Türk bayanın yaptığını düşünmekteyim.

Sizler de benim gibi dantel komidin örtü örnekleri arıyorsanız? bunları görünce mutlaka nasıl yapıldığını anlatan çalışmaların olup olmadığı sorusunu bana soracaksınız muhtemelen. Ama bulunca bu yazıya iliştireceğim. İyi günler.

En Güzel Dantel Komidin Örtüsü Modelleri
En Güzel Dantel Komidin Örtüsü Modelleri
En Güzel Dantel Komidin Örtüsü Modelleri
En Güzel Dantel Komidin Örtüsü Modelleri

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*