DANTEL MOTİFLİ PATİK MODELİ

Dantel desenli patik yapılışı

Değişik patik örneklerinin yapılışını çoğu kez görmüştük. Farklı patik modelleri ve kolay yapılan örme patik çeşitlerini hemen altta benzer yazılar kısmından bulabilirsiniz. Ama bu güzel modeli bizlere Sevda hanım paylaşmış.

Harika bir çalışma ve kanalına giderek bu güzel çalışmayı öğrenerek kısa sürede yapmaya başlayabilirsiniz arkadaşlar. Anlatımlı örme patik çalışmasının görünümü veya yapısı dantelli gibi duruyor.

Beğeneceğinizi düşündüğüm bir çalışma. Yapımı da son derece kolay ve hemen yapıp kullanmaya müsait bir çalışma. Anlatımı sayesinde kısa sürede örme dantel motifli patik çalışmasını yapacağınıza inanıyorum.

Kendinize yapabilirsiniz. Yada sevdiğiniz birisine hediye olarak da yapıp mutlu olmalarını sağlayabilirsiniz. Örgü işi dantelli patik örneğini istediğiniz renkte yapabilirsiniz hanımlar.

Ben yeşil renk tercih ettim. Sevda hanım ise beyaz renkle çok güzel yapmış. Anlatımı sade olan çalışmanın adı dantel desenli patik yapılışı diye geçiyor. Siz dantelli patik modeli olarak da adlandırabilir ve yapabilirsiniz.

Kolay yapılan bu güzel çalışmayı seveceğinizi düşünüyorum. Ben çok sevdim ve beğenerek yapıyorum. Tığ işi örgü patik çalışması veya şiş işi patik çalışması olarak da yapılabilir. Yorumlarınızı bekliyorum.

kaynak : https://www.youtube.com/channel/UCpZjSCxQ14ooXxGpmR_tjoQ

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. DANTEL MOTİFLİ PATİK MODELİ için yorumda bulun

    DANTEL MOTİFLİ PATİK MODELİ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak DANTEL MOTİFLİ PATİK MODELİ için ilk yorumu yapabilirsin.