Dantel Mumluk Modeli


Dantel Mumluk Modeli

Üzerine dantel yapılmış bir kavanoz ve onun adı mumluk. Çok güzel bir dekoratif süs. Sizde bu tür çalışmalar ile evinizi daha da güzelleştirebilirsiniz. İhtiyacınız olan bir kavanoz, mum, birde dantel yapma bilgisi… Evde eski dantelleri de değerlendirebilirsiniz.

Eski dantelleri kavanoz dışına sararak harika dekoratif süsler de ortaya çıkarabilirsiniz. Dantel mumluk kılıfı yapabilir veya dantelli kavanoz mumluk yapıp evinizde sergileyebilirsiniz. Dantelli kavanoz mumluk modeli sayesinde sizde bu güzel değerlendirme çalışması ile evinize süs mumluklar yapabilirsiniz. Saman ip bağlayarak sarkaç mumluk süs olarak da kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.

dantel-mumluk

Spitze Kerzenhalter – lace candle holders – titulaires de la dentelle de bougie – blonder lysestager – castiçais rendas – titolari di pizzo di candela

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*