Dantel Örgü Battaniye Modeli Yapmak


Bu yazımda sizlere yine güzel bir örgü çalışması paylaştım. Dantel işi örgü battaniye modeli yapmak isteyenler için paylaştığım resimli anlatımda aşamalar biraz gösterilmiş.

Ancak bu tür çalışma yapmak isteyen bayanlara fikir olacağını düşünüyorum. Sitemizde evde kolay battaniye yapmak için birçok resimli anlatım ve çalışma paylaşmıştım.

Hemen bu yazımın altında karşınıza battaniye modeli veya battaniye yapmak için birçok resimli anlatım çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz.

Bu yazımda paylaştığım resimlerde dantel battaniye modeli yapmak için güzel bir çalışma yapılmış. Aşamaları fazla olmasa da hoşuma gittiği için evde dantel işiyle uğraşan bayanlar için paylaştım.

Benzer çalışmaları ilerleyen günlerde yine anlatımlı video ve resimli anlatımları şeklinde bulup paylaşacağım. Şimdi sizleri dantel örgü battaniye örneği ile baş başa bırakıyorum.

dantel-orgu-battaniye-modeli-yapmak
dantel-orgu-battaniye-modeli-yapmak

source : http://stuckathomemom.com/craft-projectsprintouts/random-crochet-patterns-with-pictures-found-online-crochet-patterns/

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*