DANTEL RUNNER MODELİ YAPIMI

Dantel runner modeli

Sizlerle sık sık runner modelleri paylaşmaya çalışıyorum. Bugün yapımı çok basit ve şık bir dantel runner modeli sizlerle paylaşmak istiyorum.

Dantel runner modelini ben çok beğendim ve sizlerle paylaşmak istedim. Aslında bu runner modeli çok basit ve sade bir model. Çok fazla gösterişli el işlerini sevmiyorsanız eğer bu şekilde daha sade modelleri tercih edebilirsiniz.

Dantel runner modeli yuvarlak parçalardan oluşuyor. Öncelikle runnerı yapmak için yuvarlak dantel modeller yapılmış daha sonra bu modeller bir araya getirilerek runner oluşturulmuş.

Runnerı yapmak için yapılan dantel modeli çok basit bir model. Modelin yapılış şemasını aşağıdaki görselden inceleyebilirsiniz. Yuvarlak danteller yapıldıktan sonra aralarda zincirler çekilmiş ve danteller bu zincirlerle birleştirilmiş. Arada bazı yerlerde ise çiçek motifi yapılmış yine zincirden kollar yapılmış.

Burada kullanılan dantel modeli basit ve çok gösterişli değil bu nedenle bu runnerı günlük kullanımlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bunun dışında bu runnerı yazlık evlerinizde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Biraz etnik bir model gibi duruyor. Bu nedenle ev dekorasyonunuza rahatlıkla uyum sağlayabilir.

Dantel kullanmayı sevenler için her zaman yeni ve farklı modeller göstermeye çalışıyorum. Runner dışında vitrin takımı, masa örtüsü, mutfak takımları, dantel yatak örtüsü, havlu kenarı, yazma kenarları, iğne oyası göstermeye çalışıyorum.

Çeyiz hazırlıkları yapanlar gösterdiğim bu modelleri inceleyerek çeşitli modelleri çeyizlerinin içerisine ekleyebilirler.

kaynak: pinterest.com

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. DANTEL RUNNER MODELİ YAPIMI için yorumda bulun

    DANTEL RUNNER MODELİ YAPIMI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak DANTEL RUNNER MODELİ YAPIMI için ilk yorumu yapabilirsin.