DANTEL TEPSİ ÖRTÜSÜ MODELLERİ

Dantel-Tepsi-Ortusu-Modelleri

Dantel tepsi örtüsü modelleri için farklı örnekler

Sizlere farklı dantel örnekleri sunmaya devam ediyorum. Bugün sizler için dantel tepsi örtüsü modelleri göstermek istiyorum.

Birçok kişi çeyizleri için dantel el işleri yapmaktadır. Dantel el işleri içerisinde en çok yapılan modellerden birisi de tepsi örtüsüdür.

Farklı şekillerde ve renklerde işlenen bu dantel tepsi örtülerinde dilediğiniz modelleri kullanabilirsiniz. Dantel tepsi örtüleri oval şeklinde tam tepsinin içerisine olacak şekilde işlenmektedir.

Burada gördüğünüz gibi dantel tepsi örtüsü modelleri için oldukça basit modeller olduğu gibi daha zor oldukça fazla detay içeren modellerde var.

Dantel işlemeyi seviyorsanız, çeyiziniz içerisinde ağır ve gösterişli modeller olmasını istiyorsanız burada gördüğünüz modellerden birisini yapabilirsiniz.

Dantel örmeye yeni başlayan bayanlar ise daha basit modelleri yaparak çeyizleri içerisine ekleyebilirler. Dantel tepsi örtüsü modelleri küçük olduğu için sizi fazla yormaz. Bir kaç gün içerisinde bir tepsi örtüsü yapabilirsiniz.

Dantel tepsi örtüsü yapacağınız zaman isterseniz beyaz ve krem dışında farklı renklerde kullanabilirsiniz. İsterseniz iki rengi bir arada da kullanabilirsiniz.

Mutfak takımınızın rengine göre tepsi örtüsünü de yapabilirsiniz. Bu şekilde güzel bir takım oluşturabilirsiniz. Dantel tepsi örtülerini çok fazla yapmanıza gerek yok ama mutlaka çeyiziniz içerisinde bir iki tane olsun.

Dantel tepsi örtülerinde ağır ve gösterişli modelleri seçerseniz her daim özel misafirleriniz için kullanabilirsiniz.

kaynak: https://tr.pinterest.com/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*