DANTEL YAZLIK ŞAPKA ÖRNEĞİ

dantel-yazlik-sapka-ornegi-564x415

Dantel yazlık şapka örneği arayanlar olabilir. Bu yazımda güzel bir kendin yap çalışması olarak örnek paylaştım. Örnekte dantel yazlık şapka motifi ve nasıl yapılacağı belirtiliyor. Bu tür dantel işi çalışmalar yapanlar kolayca bu güzel çalışmayı kısa sürede yapabilirler.

Anlatımlı olmayan çalışma da fazla detay verilmemiş. Kısa sürede yapımını anlatan çalışmayı yani videolu anlatımı bulup paylaşacağım. Bu paylaşıma benzer birçok dantel örgü çalışmaları veya dantelden yapılan takı çalışmaları da hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak.

Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay yapılan takı çalışmalarına bir de dantel motifleri girince hem güzel çalışmalar ortaya çıkıyor. Hem de güzel şapka veya başlık çalışmaları da ortaya çıkmaktadır.

Sitemizde daha önce dantel şapka modeli yapmak veya dantel değerlendirme çalışmaları paylaşmıştım. Onları da incelemenizi tavsiye ediyorum. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın detaylı anlatımı olmasa da örneği ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

dantel-yazlik-sapka-ornegi

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

2 Comments on DANTEL YAZLIK ŞAPKA ÖRNEĞİ

  1. Merhaba bende örgün isni çok seviyorum sapkayi hangi iple yaparsak daha güzel olur ve örnek çok guzel

  2. sevda hanım ben de çok seviyorum dantel işlerini ve örgü işlerini… ip olarak kendi malzemeniz neyse onu da kullanabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*