Dantelden Barbie Bebek Kıyafetleri

dantelden-barbie-bebek-kiyafetleri2-737x415

Dantelden Barbie Bebek Kıyafetleri

Özellikle kız çocuklarının bayılacağı harika çalışmaları bu yazımda sizlere paylaşıyorum. Dantelden barbie bebek giysilerini gördüğünüzde hem beğenecek, hem de çocuklarınızın oyuncak bebeklerine yapmayı düşünebilirsiniz. Öncelikle paylaşacağım farklı dantel kıyafet örnekleri alıntı olup, yapılışları anlatılmamış. Ancak dantel ile uğraşıyorsanız en azından bir fikriniz oluşması için paylaştım.

Barbie bebek giysilerini çocuklar çok beğenir. Özellikle elbiseler böyle güzel ve dantelden olunca bayılırlar. Eğer dantel işi ile uğraşıyorsanız ve çocuklarınızı sevindirmek istiyorsanız bu çalışmadan yapmaya karar verebilirsiniz. Ancak nasıl yapacağınızı veya örnek çalışmalar arıyorsanız, işte size örnek çalışmalar… aşağıda sizlere birbirinden farklı dantelden yapılmış oyuncak bebek kıyafetleri paylaştım. Umarım beğenirsiniz. Kolay gelsin.

Şimdilik birkaç örnek paylaştım. Ancak ilerleyen zamanlarda sizlere daha fazla oyuncak bebek aksesuarları paylaşacağım. Bu yazımda barbie bebek kıyafetlerinin dantelden yapılmış örneklerini paylaştım. İlerleyen günlerde barbie bebek oyuncaklarının şık kıyafet modellerini araştırıp, yine bu başlık altından sizlere paylaşacağım. Bu yazımı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşırsanız sevinirim. Şimdilik sizlere iyi günler diliyorum. Kolay gelsin.

source : http://www.lakii.com/vb/a-80/a-460057/

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*