DANTELLİ AHŞAP NOT TABLOSU YAPMAK


Dantelli ahşap not tablosu yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı değişik şekillerde de kullanabilirsiniz. Not panosu olarak düşünebileceğiniz gibi resim veya önemli notlar panosu olarak da yapmayı düşünebilirsiniz. Anlatımlı ahşap pano yapmak için çalışma da ki gibi sizde eski bir danteli desen niyetine kullanabilirsiniz.

Adım adım nasıl yapacağınızı öğrendikten sonra sizde çok güzel çalışmalar yapabilirsiniz. Dantelli ahşap not tablosu yapmak için paylaştığım diğer benzer örnek çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz.

Evde kolay yapılan ahşap pano veya ahşap not panosu yapmak isteyenler için paylaştığım bu güzel örneği değişik fikirlerle de kullanabileceğinizi söyleyebilirim. Evde kolay yapılan ahşap tablo veya kanvas tablo yapımı gibi birçok çalışmayı sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz.

Anlatımlı ahşap pano yapmak veya adım adım ahşaptan pano nasıl yapılır diyenler için yine değişik ve güzel çalışmalar buldukça paylaşacağım. Şimdi sizleri bu güzel çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

dantelli-ahsap-not-tablosu-yapmak

1 Comment on DANTELLİ AHŞAP NOT TABLOSU YAPMAK

  1. eski dantelleri değerlendirme adına güzel bir çalışma kutlarım admin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*