Dantelli Kurdele Toka Yapmak


Evde dantelli kurdele toka yapmak için ilk kez böyle bir paylaşım yaptığımı belirtmek isterim. Evde kolay toka yapmak için önceden de lastikli toka yapmak veya benzer resimli anlatımlar paylaşmıştım.

Bu yazımda da yine dantel kurdele toka yapmak isteyenler için bir örnek paylaştım. Anlatımlı resimde nasıl yapacağınız ve kurdeleyi nasıl yapmanız gerektiği açıkça detaylı bir şekilde paylaşılmış.

Dantelli kurdele toka modeli yapmak için aşamaları tamamlayarak kıyafetlerinize uyumlu harika ve sevimli tokalar yapabilirsiniz. Takı tasarım bölümünde bulunan diğer çalışmalara da göz atmanızı öneriyorum.

Bu paylaştığım çalışmanın da altında benzerlerini görebilirsiniz. Onlardan da yararlanabilirsiniz. Dantelli toka yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

dantelli-kurdele-kolye-nasil-yapilir

source : http://www.repiny.com/pin-7422.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*