Değişik Arkadaşlık Bilekliği Yapımı

farklı arkadaş bileklik modeli

Evde takı yapmak isteyenler için bulduğum ve keşif ettiğim güzel bir çalışma. Hem anlatımı var. Hem de beğenip yapacağınız çalışmanın adım adım resimleri bulunuyor. Arkadaş bileklik modeli olarak tanımlanan ve görünümü çok hoş olan örnekleri sizde öğrenip yapabilirsiniz. Farklı arkadaş bileklik örnekleri sitemizde bolca bulunuyor.

Hemen altta benzer yazılar kısmına da göz atın derim arkadaşlar. Yapımında öncelikle desen vermek veya modeli işlerken bir çizelgeye ihtiyacınız olabilir. Ben genelde kara kalem yani bir kağıda ne yapacağımı çizip, daha sonra işlemesini gerçekleştiriyorum. Sizler de böyle yapabilirsiniz. Yaparken keyif alacağınız eğlenceli bir çalışma.

degisik-arkadaslik-bilekligi-yapilisi

degisik-arkadaslik-bilekligi-yapilisi

Üstte yer alan çalışmalar bitmiş hali ve sizde yaparak sevdiklerinize hediye olarak vermeyi düşünebilirsiniz. Yaparken eğleneceğiniz boş zaman uğraşlarından birisi diyebiliriz.

degisik-arkadaslik-bilekligi-yapilisi2

Burada olay düğümleri sırasıyla takip etmek. Desenleri kendinize göre işleyebilir ve şekil ortaya çıkarabilirsiniz. Değişik ve eğlenceli çalışmalarda görüşelim arkadaşlar. Bu tür çalışmaları fazla fazla yaparak satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

degisik-arkadaslik-bilekligi-yapilisi3

Yaparken keyif alacağınız çalışma yabancı olarak anlatıma sahip olsa da inceleyerek yani izleyerek sizde kısa sürede bu güzel çalışmayı tamamlayabilirsiniz. How to make friendship bracelets olan yabancı adını arama motorlarında aratarak daha değişik ve güzel çalışmalara da ulaşabilirsiniz arkadaşlar.

video kaynak : https://www.youtube.com/channel/UCSCHuXKiGc52rRdLlk26mTQ

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Değişik Arkadaşlık Bilekliği Yapımı için yorumda bulun

    Değişik Arkadaşlık Bilekliği Yapımı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Değişik Arkadaşlık Bilekliği Yapımı için ilk yorumu yapabilirsin.