Değişik Çerçeve Modelleri


Değişik Çerçeve Modelleri

Bu yazımızda sizlere farklı yapılmış, değişik düşünülmüş çerçeve modelleri paylaşacağız. İçlerinden beğendiklerinizi sizde kendi eviniz veya iş yeriniz için aynısını yapabilirsiniz. Evde sizde değişik çerçeveler yapabilir ve evinizi güzelleştirebilirsiniz. Değişik çerçeve modelleri veya nelerden çerçeve yapılır diyorsanız bu güzel çalışmaları beğeneceğinizi düşünüyorum.

Hepsi de ilginç çalışmalar olup, kısa sürede yapıp evinizde dekorasyon amaçlı kullanabilirsiniz. Evde değişik malzemelerden çerçeve yapabilir veya duvarları bu değişik dekoratif eşyalarla süsleyebilirsiniz. Anlatımlı çerçeve örnekleri sayesinde sizde kısa sürede evinizi dekor edebilirsiniz. Benzer çalışmaları daha önce de paylaşmıştık. Hatta cam çerçevesinden duvara tablo yapmak gibi değişik sanat eserlerine ve değerlendirme çalışmalarına da yer vermiştik.

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*