DEKORATİF MUMLUK NASIL YAPILIR

Dekoratif mumluk nasıl yapılır diyenler için bulduğum bu güzel ve keyifli çalışmayı sizlerde beğeneceksiniz. Yapımı kolay olan çalışmayı evde yapabilir ve evinizi güzelleştirebilirsiniz. Evde kolay yapılan mumluk çalışmaları ile sizde yapıp para kazananlardan olabilirsiniz.

Kolay mumluk yapmak için sitemizde paylaştığım diğer çalışmalara da göz atmanızı öneriyorum. Hemen bu makalemizin altında benzer mumluk çalışmaları karşınıza çıkacak. Hepsi birbirinden güzel. Bu güzel çalışma da dekoratif mumluk yapmak için ne yapılması gerektiği belirtilmiş.

Kısa sürede çözümleyerek sizde aynısını yapıp kısa sürede projeyi tamamlayabilirsiniz. Öncelikle mumluk yapacağınız cam kavanozun üzerine bant üzerine kalp veya farklı motifler çizip yapıştırmanız gerekiyor. Daha sonra bandı çıkarttıktan sonra kalan kalp kısmının üzerine yine hangi rengi tercih ediyorsanız o renkte mukavva sarmanız gerekiyor.

Sim malzemesi de kullanarak yaptığınız çalışmayı biraz şımartabalirisiniz. Sonrasında ortaya çok güzel bir mumluk modeli çıktığını göreceksiniz. Bu tür çalışmaları yaparken eğlenebilirsiniz. Benzerlerini yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

dekoratif-mumluk-nasil-yapilir

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. DEKORATİF MUMLUK NASIL YAPILIR için yorumda bulun

    DEKORATİF MUMLUK NASIL YAPILIR için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak DEKORATİF MUMLUK NASIL YAPILIR için ilk yorumu yapabilirsin.