Dekoratif Şirin Abajur Modelleri

Dekorasyon önerileri ve değişik çalışmalar gördükçe hemen kendi evime de yapmak ve satın almak istiyorum. Paylaşacağım örnekler evinizi güzelleştirecek özelliklerde olup, birbirinden şık abajur modelleri bir arada bulunuyor. Özellikle de pembe renk olanlarına bayıldım diyebilirim.

Yakın zamanda evinizi yenilemek veya yeni bir ev aldıysanız mutlaka bunlara bakmadan avize veya abajur seçimi yapmamanızı öneriyorum. Gösterişli ve şık abajur takımlarını güzel paralara sattıklarını biliyorum. Eğer bütçeniz müsait değilse, sitemizdeki kolay yapılan abajur çalışmalarına bir göz atın derim.

Ancak parası mühim değil diyorsanız alttaki modellerin en ucuzunun 100TL ve üzeri olacağını kesin söylemeliyim. Genelde yapı marketlerde tanıtım amaçlı az sayıda abajur örneğine ulaşırsınız. Bu tür abajurların fazla fazla olduğu yerler veya dükkanlar da vardır. Hatta geçenlerde özel üretim abajurların yapıldığını da duydum.

Yeni abajur modelleri

Dekoratif anlamda güzel abajurlarla evi daha da güzel hale getirebilirsiniz. Evi güzelleştiren küçük dokunuşlardan birisi de abajur örnekleridir. Renkli abajurlar eskiden fazla tercih edilmemekteydi. Hatta klasik tek renk abajur modellerini daha çok insanlar tercih ediyordu.

Artık teknolojinin gelişmesi, geleceğin hızlı gelmesiyle her ev daha da güzelleşmekte ve dekoratif anlamda yenilik istemektedir. Sizde evinizdeki normal görünümlü abajurlardan sıkıldıysanız, üstte sıraladığım örneklerden esinlenerek evinizi güzelleştirecek abajur takımları satın alabilirsiniz. Beğendiklerinizi yoruma yazarsanız, nerede satıldığını ve ne kadar olduklarını araştırabilirim. İyi akşamlar hanımlar.

kaynak : https:/pinterest.com

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Cem dedi ki:

    Merhabalar,

    Çocuk ve genç odaları için gerçekten çok güzel abajur modelleri paylaşmışsınız. Bunların internette satıldığı temin edebileceğimiz yerler var mı acaba?