Dekoratif Şişe Süsleme Örnekleri


Dekoratif Şişe Süsleme Örnekleri

Bu yazımda sizlere birbirinden güzel örnekleriyle dekoratif şişe süsleme çalışmaları paylaştım. Eğer evinizde boş şişeler epey fazla sayıdaysalar, bu örnek çalışmalardan esinlenebilirsiniz. Daha önce sizlere cam şişe süsleme çalışmalarını bolca paylaştığımı hatırlıyorum. Dekorasyon bölümünde bu çalışmaları bulabilir ve sizde evinizi güzelleştirmek adına yeni dekoratif fikirlere ve önerilere ulaşabilirsiniz.

Paylaşacağım örnek çalışmalarda şaşıracağınız birçok model de yer alıyor. Cam şişe süsleme örneklerini gördükçe sizde evinizdeki boş şampanya şişesi veya boş cam şişeleri değerlendirmek isteyeceksiniz. Gerçekten şişelere şekil verildiğinde veya üzeri renklendirildiğinde ortaya harika görüntüler çıkmaktadır. Daha önce sizlere şişeyi hasır iple süsleme çalışması paylaşmıştım. O paylaşıma kendin yap bölümünden ulaşabilirsiniz. Dekorasyon bölümünde de yine harika dekor önerilerimize mutlaka bakmanızı öneriyorum.

Dekoratif şişe süsleme fikirleri ile ilgili örnek çalışmalar ise şöyle ;

Örnek resimlerde gördüğünüz gibi boş cam şişeler ne kadar da güzelleştirilmiş. Sizde bu güzel çalışmalardan esinlenerek boş şişelerinize çeşitli süsleme çalışmaları yapabilirsiniz. Ancak bir konuda uyarmak isterim. Bu çalışmada kendinizi sakatlama olasılığınız yüksek. Çünkü cam şişeler kırıldığında kesici madde olabileceği için mutlaka bu çalışmayı dikkatli yapmanızı ve yanınızda çocukların olmamasına özen göstermenizi öneririm.

Fakat yapıldığında bu güzel çalışmalar sayesinde evinizi çok güzel bir şekilde süsleyebilir veya dekoratif olarak bu örneklerden yararlanabilirsiniz. Dekorasyon fikirleri bölümünden şimdilik sizlere güle güle derken, bir sonraki paylaşacağım çalışmaya mutlaka göz atmanızı ve sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanızı dilerim. Kolay gelsin.

source : http://hative.com/creative-wine-bottle-centerpieces/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*