DEMİRYOLU MODEL ERKEK BEBEK YELEĞİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Demiryolu modeli ile erkek bebek yeleği yapımı

Sizler için bugün güzel bir erkek bebek yeleği modeli buldum. Yakadan başlamalı olan bu yeleğin modeli demiryolu olarak geçiyor. Yapımı oldukça basit olan bu modeli sizlerle paylaşmak istedim.

Demiryolu modeli örgü işlerinde sıklıkla karşımıza çıkan bir model. Yapımı da çok basit. Şiş ile örgü örmeye başlayan kişiler bu örgü modelini yaparak kolaylıkla güzel yelekler yapabilirler.

Demiryolu modeli ile yapılan bu yelek erkek bebekler için yapılmış. Burada mavi ip kullanılmış. Yine erkek bebekler için beyaz, gri, lacivert, kahverengi gibi renkleri kullanarak bu yeleği yapabilirsiniz.

Kız bebekler için yapacağınız yeleklerde de bu modeli kullanabilirsiniz. Kız bebekler için ise yine beyaz, sarı, pembe, pudra gibi açık renkleri kullanıp güzel bir yelek ortaya çıkartabilirsiniz.

Demiryolu modeli ile yapılan bu erkek bebek yeleği yakadan başlanarak işleniyor. Özellikle yakadan başlama tekniğini bilmeyen bayanlar bu model ile yakadan başlanarak nasıl örgü yapılır bunu da öğrenebilirler.

Demiryolu model erkek bebek yeleği yapımı için sizlere verdiğim video içerisinde yeleğin nasıl yapıldığı detaylı bir şekilde anlatılmış. Burada 68 ilmek ile başlanan yelek modeli daha çok küçük 1-1,5 yaş arası bebekler için uygun. Ama siz daha büyük bir sayı ile de başlayıp çocuk yelekleri yapabilirsiniz.

Demir yolu modeli gerçekten şık ve güzel bir model. Yapımı da oldukça basit çocuklarınız için güzel bir yelek modeli arıyorsanız eğer mutlaka bu videoya göz atın.

kaynak:https://www.youtube.com/watch?v=V9ozEbHUlo8

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. DEMİRYOLU MODEL ERKEK BEBEK YELEĞİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için yorumda bulun

    DEMİRYOLU MODEL ERKEK BEBEK YELEĞİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak DEMİRYOLU MODEL ERKEK BEBEK YELEĞİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için ilk yorumu yapabilirsin.