DENİZ KABUĞUNDAN MUMLUK YAPMAK

deniz-kabugundan-mumluk-yapmak-550x415

Deniz kabuğundan mumluk yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmada tüm detaylar verilmiş. Daha önce portakal kabuğundan mumluk yapmak, mandalinadan mumluk yapmak veya ahşaptan mumluk yapmak gibi birçok farklı çalışmanın anlatımını paylaşmıştım.

Hatta o benzer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onlara da mutlaka göz atın. Bu yazımda paylaştığım çalışmada ise denize gittiğinizde büyükçe gördüğünüz ve topladığınız deniz kabuklarını mumluklara dönüştürme çalışması paylaşılmış.

Resimli anlatımda adım adım deniz kabuğuna eritilmiş sıvı mum dökülüyor. Ardından yanacak ipi tutturuluyor ve nasıl tamamlanacağı aktarılıyor.

Resimli anlatımdaki direktifleri yerine getirerek sizde bu muazzam çalışmayı yapabilirsiniz. Evinizi güzelleştirecek mumluk çalışmaları sayesinde evinize gelen misafirleri şaşırtabilirsiniz. Şimdi sizleri çalışmanın resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

deniz-kabugundan-mumluk-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*