DENİZ TAŞI BOYAMA ÖRNEKLERİ

deniz-tasi-boyama-ornekleri-450x415

Deniz taşlarını boyama örnekleri olarak bu yazımda sizlere çok güzel çalışmaların yapılmış ve tamamlanmış hallerini paylaştım.

Sizde değişik gördüğünüz deniz taşlarını veya çakıl taşlarını toplayanlardansanız, bu yazımda paylaştığım çalışmaları yapmalısınız.

Taş boyama sanatıyla ilgileniyorsanız ve taşları boyayarak onları meyveye, süslere veya magnet çalışmalarına dönüştürüyorsanız, bu yazımda paylaştığım çalışmayı beğeneceğinizi umuyorum.

Taş boyama sanatıyla ilgili daha önce de çoğu kez paylaşımlarım olmuştur. Deniz taşından çilek figürü yapmak, çakıl taşından meyve figürü yapmak gibi daha birçok örneği sitemizde bulabilirsiniz.

Boyama işlemi ile taşları minyatür figürlere dönüştürerek evinizi de süsleyebilirsiniz. Hatta bu tür çalışmaları yaparak para kazanabileceğinizi de söyleyebilirim. Şimdi sizleri taş boyama sanatıyla yapılan örnek çalışmalarla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

deniz-tasi-boyama-ornekleri

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*