Deniz Taşından Boyama Araba Yapmak

deniz-tasindan-boyama-araba-yapmak-430x415

Okul öncesi bir çalışma olduğunu söyleyebilirim. Bu yazımda sizlere deniz taşından boyama araba yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Çocuğunuzla birlikte eğlenerek yapabileceğiniz bu güzel çalışma sayesinde hem eğlenceli bir gün geçireceksiniz. Hem de çocuğunuzun el becerisini geliştirmesine fırsat vermiş olacaksınız.

Bu tür boyama resimleri, boyama çalışmalarını sitemizde yer alan ” Resim Boyama ” bölümünde çoğunlukla bulabilirsiniz. Evde kolay boyama resimleri olarak bu yazımın da altında benzer çalışmalar karşınıza çıkacak.

Onları da inceleyebilirsiniz. Evde deniz taşı boyama çalışmalarını hem çok seviyorum. Hem de oldukça farklı çalışmalar ve eşyalar ortaya çıkabiliyor.

Hatta daha önce deniz taşından uğur böceği yapmak için yine güzel bir boyama çalışması paylaştığımı hatırlıyorum. Şimdi sizleri çakıl taşından boyama araba yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

deniz-tasindan-boyama-araba-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7444.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*