DENİZ TAŞLARINDAN MİNYATÜR SÜS YAPMAK


Deniz taşlarından minyatür süs yapmak için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmasını sizde yapabilirsiniz. Kolay yapılan bu güzel çalışma da malzeme farklı boyutlarda taş ve yapıştırıcı yeterli oluyor. Kısa sürede yapabilirsiniz. Taşların üzerine göz ve anlamlı bakan mimikler yapmanız yeterli olacaktır.

Daha sonra taşları yan yana yani dip dibe yapıştırmanız yeterli olacaktır. Daha sonra bu güzel çalışmayı çiçeklerin arasına koyabilirsiniz. Onları gören misafirleriniz veya gören kişiler inanın çok şaşıracaklar. Hatta bu tür süs çalışmalarını yapıp satabilirsiniz. Para da kazanabilirsiniz.

Hobi amaçlı yapıyorsanız da sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Deniz taşlarından minyatür yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde deniz taşından kolayca yapabilirsiniz. Taşları yapıştırarak onları küçük minimon minyatürü şeklinde de yapabilirsiniz.

Sitemizde onlardan çokça bulabilir ve onları da kullanabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Sizde kısa sürede aynısını yapabilir ve yaparken keyif alabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

deniz-taslarindan-minyatur-sus-yapmak

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*