DERİ KUMAŞTAN ÇANTA NASIL YAPILIR

Kendiniz neden çanta yapamayasınız ki? evet yanlış duymadınız. Ben ilk çantamı evde keçeden hazırladım ve yaptım. Bu makalede ise kauçuk veya benzeri deri kumaş parçası kullanılarak gösterilen bir el çantası modeli var. Resimleri inceleyerek sizde aşamaları kolayca yapıp kendinize özel el çantaları yapabilirsiniz.

Deri kumaştan el çantası yapmak için paylaştığımız bu güzel ve eğlenceli çalışmayı sizde anlatımdan yararlanarak kısa sürede yapabilirsiniz. Evde kolay yapılan el çanta modeli çalışmalarını sitemizde daha önce de çoğu kez paylaşmıştık.

Adım adım nasıl yapılacağı belirtilen resimli anlatımdan yararlanarak sorunsuz hızlı bir şekilde çanta yapabilirsiniz. Deri çanta yapımıyla alakalı benzer çalışmaları hemen bu yazımın altında yer alan benzer yazılar bölümünden ulaşıp yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Deri kumaştan yapılan el çantası modelleri sayesinde sizde birbirinden güzel ve değişik çanta modelleri yapıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Aynı zamanda yapıp satarak para da kazanabilirsiniz. Anlatımlı deri çanta yapımıyla ilgili farklı çalışmaları buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim.

Kauçuk kumaş olarak da bilinen bu malzemeden evinizde artık kumaş parçası veya farklı desenli kumaşlarda tercih ederek yapabilirsiniz. Yapımı gayet kolay önce kalıp çıkartıp, daha sonra makas ile çizdiğiniz yerden keserek, sonrasında büzme ve iple bağlama tekniği kullanacaksınız.

Bu tür kendinize özel el çanta modelleri yapabilirsiniz. Keçeden el çantası yapabilir veya torba şeklinde çantalar yapabilirsiniz. Bu modelde de yine kurdele ile süslenmiş. Siz daha değişik şekilde çantalar yapabilir ve modaya da uygun renkler tercih ederek kendinize yeni eşyalar üretebilirsiniz.

kaynak : https://www.pinterest.com/

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. DERİ KUMAŞTAN ÇANTA NASIL YAPILIR için yorumda bulun

    DERİ KUMAŞTAN ÇANTA NASIL YAPILIR için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak DERİ KUMAŞTAN ÇANTA NASIL YAPILIR için ilk yorumu yapabilirsin.