DERİ KUMAŞTAN EL ÇANTASI YAPMAK

Deri kumaştan el çantası yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını sizde beğenebilirsiniz. Anlatımlı el çantası çalışmasını kolayca evde yapabilirsiniz. Anlatımdan yararlanarak evinizdeki kumaş malzemeden de kısaca bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz.

Adım adım kolay yapılan kumaş el çanta çalışmasını yapıp satabilir ve güzel paralar da kazanabilirsiniz. Kolay yapılan el çanta çalışmalarını daha önce de çoğu kez paylaşmıştık. Onları da incelemelisiniz. Kolayca el çantası yapıp kullanabilir ve dilerseniz sevdiğiniz kişilere de hediye edebilirsiniz.

Anlatımlı deri kumaştan çanta yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı boş zamanınızı değerlendirmek için yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve kolay yapılan çanta çalışmasının anlatımı ile şablonuyla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

deri-kumastan-el-cantasi-yapmak

Çantanın kalıbını kendinize göre aparatlar kullanarak çıkarabilirsiniz. Yada ben genelde gördüğüm bu tür değişik fikirleri kendime göre özelleştiriyorum. Kullanılan malzemeleri bazen bulamıyoruz. Ancak kendi evimizdeki elimizdeki malzemeleri kullanarak da benzer şekilde bu projelerden yararlanabiliriz.

Kalıp olarak iki renk kumaş tercih edilmiş. Siz tek renk kumaş parçası da kullanabilirsiniz. Dikiş makinesi yerine el ile dikme veya dikişsiz çanta modelleri de yapabilirsiniz. Evde kolayca çanta hazırlama veya değişik el çantaları yapmak gayet mümkün. Tek gereken bu tür yeni fikirler.

Bence sizde satın almak yerine artık evde üretmeye başlamalısınız. Hem keyifli zamanlar geçirerek kendinizi iyi hissetmeye başlayacaksınız. Hem de üretmenin o keyifli ve zevk veren taraflarını keşif etmiş olacaksınız. Kesinlikle öneririm.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. DERİ KUMAŞTAN EL ÇANTASI YAPMAK için yorumda bulun

    DERİ KUMAŞTAN EL ÇANTASI YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak DERİ KUMAŞTAN EL ÇANTASI YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.