DERİ KUMAŞTAN EL YAPIMI BİLEKLİK

Deri kumaştan el yapımı bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Kolay yapılan bu güzel çalışmanın anlatımı sayesinde kısa sürede aynısını yapabilirsiniz. Satış amaçlı yapabilirsiniz. Yada kullanmalık değişik renklerde deri kumaştan harika bileklikler yapabilirsiniz.

Sevdiğiniz kişilere yapıp verebilir ve onları mutlu edebilirsiniz. Yapımı detaylıca anlatılan çalışmayı deri kumaş yerine keçeden veya daha değişik kauçuk malzemelerden de yapabilirsiniz. El yapımı bileklik veya el yapımı bilezik çalışmalarını sitemizde fazla fazla bulabilirsiniz.

Onları da inceleyebilir ve nasıl yapıldıklarını öğrenerek aynılarını yapabilirsiniz. Deri bileklik yapımı sayesinde çok güzel takılar yapıp satarak para da kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli kendin yap çalışması ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

deri-kumastan-el-yapimi-bileklik

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. DERİ KUMAŞTAN EL YAPIMI BİLEKLİK için yorumda bulun

    DERİ KUMAŞTAN EL YAPIMI BİLEKLİK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak DERİ KUMAŞTAN EL YAPIMI BİLEKLİK için ilk yorumu yapabilirsin.