DERİ KUMAŞTAN EL YAPIMI BİLEKLİK

deri-kumastan-el-yapimi-bileklik-471x415

Deri kumaştan el yapımı bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Kolay yapılan bu güzel çalışmanın anlatımı sayesinde kısa sürede aynısını yapabilirsiniz. Satış amaçlı yapabilirsiniz. Yada kullanmalık değişik renklerde deri kumaştan harika bileklikler yapabilirsiniz.

Sevdiğiniz kişilere yapıp verebilir ve onları mutlu edebilirsiniz. Yapımı detaylıca anlatılan çalışmayı deri kumaş yerine keçeden veya daha değişik kauçuk malzemelerden de yapabilirsiniz. El yapımı bileklik veya el yapımı bilezik çalışmalarını sitemizde fazla fazla bulabilirsiniz.

Onları da inceleyebilir ve nasıl yapıldıklarını öğrenerek aynılarını yapabilirsiniz. Deri bileklik yapımı sayesinde çok güzel takılar yapıp satarak para da kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli kendin yap çalışması ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

deri-kumastan-el-yapimi-bileklik

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*