DERİ KUMAŞTAN PETEKLİ EL ÇANTASI YAPMAK

Deri kumaştan petekli el çantası yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasına benzer birçok çalışmayı daha önce de paylaşmıştık. Onları da inceleyebilirsiniz. Hemen bu yazımın altında deriden yapılan el çanta modellerine ve anlatımları ile birlikte şablonlarına ulaşabilirsiniz.

Deri kumaştan el çantası yapmak için paylaştığım bu güzel ve etkileyici çalışmayı yapıp satabilir ve güzel paralar da kazanabilirsiniz. Kolay yapılan çanta modeli çalışmalarını sitemizde daha önce de çoğu kez paylaşmıştık. Bu daha bir farklı ve beğeneceğinizi düşünüyorum.

Anlatımlı kumaş el çanta modeli veya keçeden el çantası yapmak için şablonları bulmaya devam ediyorum. Hem kolay yapılanlar işimize yarıyor. Hem de yapıp kullanmak yerine satmak isteyen ev hanımlarına katkıda bulunmuş oluyoruz.

Evinizde elinizde kalan artık kumaşları değerlendirmek için de bu güzel çanta çalışmasını yapmada kullanabilirsiniz. Deri kumaş bulamasanız bile benzeri kauçuk kumaşlar da tercih edebilirsiniz. Petekli el çanta modeli aslında size daha farklı el çantaları yapmak için fikir verecektir.

Ben bu tür çalışmalar keşif ettiğimde daha değişiğini yapmaya çalışırım. Birebir aynısını yapmak istemem. Çünkü aynısını yapmışlar. Ben neden aynısını yapayım derim. Bu sayede daha değişik el çanta modelleri yaparak, hiçbir yerde olmayan en güzel el çanta örneklerine de sahip olmuş olurum.

Üretmeyi seviyorsanız, bu tür fikirler sayesinde çok güzel el çantaları hazırlayabilir ve keyif alarak kullanabileceğinizi de eklemek isterim.

source : pinterest

deri-kumastan-petekli-el-cantasi-yapmak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. DERİ KUMAŞTAN PETEKLİ EL ÇANTASI YAPMAK için yorumda bulun

    DERİ KUMAŞTAN PETEKLİ EL ÇANTASI YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak DERİ KUMAŞTAN PETEKLİ EL ÇANTASI YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.