DERİDEN KOLAY TERLİK YAPMAK

deriden-kolay-terlik-yapmak-564x415

Evde deriden terlik yapmak için öncelikle nasıl terlik yapmanız gerektiğiyle ilgili kalıba ihtiyacınız olur. Daha önce de evde keçeden terlik yapmak için çeşitli resimli anlatım ve çalışmaların detaylarını paylaşmıştım.

Deriden terlik yapmak için bu yazımda paylaştığım resimli anlatımda aşamalar halinde yapılışı detaylı bir şekilde paylaşılmış. Tek yapmanız gereken keçeden veya deri kumaş türü parçalardan bu güzel çalışmayı yaparken resimli anlatımdan yararlanmanız yeterli olacaktır.

Kolay bir şekilde terlik yapmanız için daha önce de kendin yap bölümünde çeşitli terlik çalışmalarının kalıp ve şablonlarını gösteren resimli anlatımlar paylaşmıştım.

Diğer çalışmalardan da yararlanarak çok güzel keçe terlik modeli veya deri kumaştan terlik yapmak için projelerden yararlanabilirsiniz. Şimdi sizleri deriden kolay terlik yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

deriden-kolay-terlik-yapmak

 

 

source : pinterest.com

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*