DERİDEN TAŞ BONCUKLU BİLEKLİK YAPIMI

Taş boncuklu bileklik modeli

Taş boncuklarından bileklik yapmayı öğreneceğiz. Hem de deri malzeme kullanarak. Bu çalışmayı çok sevdim. Çünkü daha önce benzerini yapmıştım. Taş boncuklu bileklik modeli olarak yapıp kullanacağınız müthiş çalışmayı fazlaca yaparak etrafınızda sevdiğiniz arkadaşlarınıza da hediye ederek onları mutlu edebilirsiniz aslında.

Bu tür güzel bileklik modelleri el yapımı yapılınca daha değerli oluyorlar. Sevginizi katıyorsunuz ve ortaya çok güzel bileklik modelleri çıkıyor. Kullanışlı ve hızlı yapılan güzel bir proje. Hemen yapıp kullanabilirsiniz.

Taş boncuktan bileklik nasıl yapılır diyenler öncelikle 3. kare de yer alan bölümü iyi anlamanız gerekiyor. Daha sonra sırasıyla 1-2-3-4-5 aşamadan oluşan çalışmayı tamamlayabilirsiniz.

Önemli kısım 3 çünkü, nasıl bağlayacağınız ve sırayı şaşırmadan nasıl gideceğinizin kilit noktasıdır. Kolayca yapacağınız bileklik çalışmasında deri malzemesi yerine başka malzeme de kullanabilirsiniz.

Deri bileklik modeli olarak daha önce bu tip çalışmaları yapmıştık ve incelemiştik. Hatırlayanlar olacaktır. Ama bu güzel çalışmayı hem sevecek hem de yaparken keyif alacaksınız. Kolay gelsin arkadaşlar. Güzel günlerde kullanın.

Leather bracelet with stone beads

DERİDEN TAŞ BONCUKLU BİLEKLİK YAPIMI

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. DERİDEN TAŞ BONCUKLU BİLEKLİK YAPIMI için yorumda bulun

    DERİDEN TAŞ BONCUKLU BİLEKLİK YAPIMI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak DERİDEN TAŞ BONCUKLU BİLEKLİK YAPIMI için ilk yorumu yapabilirsin.