DESENLİ BARDAK MUMLUK YAPMAK

Desenli bardak mumluk yapmak isteyenler için bulduğum bu güzel kendin yap çalışmasını sizde yapımını öğrenerek kısa sürede yapabilirsiniz. Bu tür güzel mumluk çalışmaları ile evinizi güzelleştirebilirsiniz. Aynı zamanda fazlaca yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Bu tür süs çalışmalarını yapıp arkadaşlarınıza veya sevdiklerinize de hediye olarak sunabilirsiniz. Evinizde TV ünitesi önünde çok şık duracaklar. Bu tür süs çalışmalarını yapıp kendinizi geliştirebilir ve daha değişik fikirlerle değişik mumluklar da yapabilirsiniz.

Anlatımlı mumluk çalışmaları sayesinde sizde çok güzel süsler yapabilirsiniz. Yapımı kolay olan çalışma da mumu erittikten sonra istediğiniz şekilli cam veya kutuya akıtmanız ve sonrasında donması yeterli oluyor. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

desenli-bardak-mumluk-yapmak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. DESENLİ BARDAK MUMLUK YAPMAK için yorumda bulun

    DESENLİ BARDAK MUMLUK YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak DESENLİ BARDAK MUMLUK YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.