DESENLİ BARDAK MUMLUK YAPMAK

desenli-bardak-mumluk-yapmak-564x415

Desenli bardak mumluk yapmak isteyenler için bulduğum bu güzel kendin yap çalışmasını sizde yapımını öğrenerek kısa sürede yapabilirsiniz. Bu tür güzel mumluk çalışmaları ile evinizi güzelleştirebilirsiniz. Aynı zamanda fazlaca yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Bu tür süs çalışmalarını yapıp arkadaşlarınıza veya sevdiklerinize de hediye olarak sunabilirsiniz. Evinizde TV ünitesi önünde çok şık duracaklar. Bu tür süs çalışmalarını yapıp kendinizi geliştirebilir ve daha değişik fikirlerle değişik mumluklar da yapabilirsiniz.

Anlatımlı mumluk çalışmaları sayesinde sizde çok güzel süsler yapabilirsiniz. Yapımı kolay olan çalışma da mumu erittikten sonra istediğiniz şekilli cam veya kutuya akıtmanız ve sonrasında donması yeterli oluyor. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

desenli-bardak-mumluk-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*